02 ارديبهشت 1398

ایران به عنوان یک ابر قدرت در منطقه و جهان شناخته شده است.

فرمانده نيروي زميني ارتش گفت: اگر امروز مي‌بينيد كشورها يكي يكي تحريم‌ها را بر مي‌دارند به دليل اين است كه جمهوري اسلامي را به عنوان يك ابرقدرت در منطقه شناخته و قبول كرده‌اند.

امير سرتيپ "احمدرضا پوردستان"، فرمانده نيروي زميني ارتشدر شانزدهمين همايش تجليل از قهرمانان و مدال‌آوران ورزش اين نيرو كه صبح روز يكشنبه برگزار شد، با اشاره به اقدامات ورزشي اين نيرو اظهار داشت: در نيروي زميني، ورزش يك امر حاشيه‌اي و دست دوم نيست، بلكه به آن به عنوان يك اصل نگاه مي‌شود و سرمايه‌گذاري زيادي در ورزش نزاجا شده است. بر اساس گزارش روابط عمومي ارتش؛ وي با بيان اينكه يكي از مؤلفه‌هاي ارتقا در نزاجا طي كردن آزمون‌هاي ورزشي است، گفت: يكي از دلايل توجه به ورزش‌هاي تخصصي در نيروي زميني كشف استعدادهاي جوانان است. بسياري از استعدادهاي ورزشي كشور در پادگان‌هاي نيروي زميني شناخته مي‌شود.

فرمانده نيروي زميني ارتش تصريح كرد: باشگاه ورزشي نيروي زميني بزرگ‌ترين باشگاه فرهنگي- ورزشي كشور است و اميدواريم تيم فوتبال نزاجا در سال آينده بتواند به ليگ برتر راه پيدا كند، البته مي‌دانيم كه هزينه حضور در ليگ برتر هزينه زيادي است.

امير پوردستان در ادامه با اشاره به انتخابات رياست جمهوري اظهار داشت: كاري كه ملت سربلند ايران اسلامي در 24 خرداد كرد كار شگرفي بود كه تمام دنيا را متحير كرد.

وي افزود: ملت بزرگ ايران در اين روز بار ديگر تبعيت و عشق خود را به رهبري نظام نشان داده‌اند و با حضورشان در پاي صندوق‌هاي رأي به نداي "هل من ناصر ينصرني" حسين زمان پاسخ دادند.

امير پوردستان با تاكيد بر اينكه اين انتخابات و حضور مردم در طول 34 سال گذشته انقلاب بي‌سابقه بود، گفت: اگر حركت‌هاي استكبار جهاني به ويژه بعد از فتنه 88 را رصد كنيم خواهيم ديد كه آن‌ها حركت‌هاي نرم‌افزاري سنگين و گسترده‌اي انجام دادند تا در انتخابات 92 مشروعيت نظام جمهوري اسلامي را زير سؤال ببرند.

فرمانده نيروي زميني ارتش تاكيد كرد: نظام جمهوري اسلامي يك نظام مردم‌سالار ديني است. مشروعيت نظام ما زماني است كه پشتوانه مردمي داشته باشد. دشمن تمام توان خود را به كار بست تا اين مشروعيت را از نظام بگيرد و تحريم‌ها را به راه انداخت تا يك نارضايتي ايجاد كند و بين ملت و حاكميت فاصله بيندازد تا ميزان كمي در انتخابات شركت كنند.

وي افزود: استكبار به دنبال اين بود تا در اين صورت مشروعيت نظام ما را زير سؤال ببرد و تصويب قطعنامه‌ها و بخشنامه‌هاي آنچناني را در سازمان ملل عليه ما آغاز و حركت نظامي را عليه ما سازماندهي كند، اما ملت بار ديگر با رهبري داهيانه مقام معظم رهبري اين توطئه دشمن را شناسايي كرد و دشمن به قدرت جمهوري اسلامي پي برد.

امير پوردستان در ادامه تصريح كرد: اگر امروز مي‌بينيد كشورها يكي يكي تحريم‌ها را بر مي‌دارند به دليل اين است كه جمهوري اسلامي را به عنوان يك ابرقدرت در منطقه شناخته و قبول كرده‌اند.

وي با بيان اينكه نيروي زميني نيز به شايستگي در عرصه انتخابات وارد شد، خاطرنشان كرد: نزاجا در زمان انتخابات اقدامات امنيتي را در مرزها تشديد كرد تا جلوي تهديدات دشمنان را بگيرد
 
 
e-max.it: your social media marketing partner

 

 

 

 

 

 

محبوب ترین اخبار

اوقات شرعی

آخرین مطالب