23 خرداد 1400

گزارش تصویری از مراسم پر فیض نماز جمعه شهرستان چالوس _ به امامت خطیب موقت جمعه شهرستان چالوس حجت‌الاسلام والمسلمین آل حبیب

گزارش تصویری از مراسم پر فیض نماز جمعه شهرستان چالوس   

?به امامت خطیب موقت جمعه شهرستان چالوس  حجت‌الاسلام والمسلمین آل حبیب

 

و با حضور مسئولین و مؤمنین نمازگزار شهرستان و رعایت پروتکل‌های بهداشتی

 در مصلی بقیه الله الاعظم چالوس

 

 

جمعه 7 خرداد 1400 

 

خطبه اول

در ابتدای خطبه ی اول خودم و شما را به تقوی الهی دعوت میکنم

انسان باید در امورات دنیایی و فردی بجای نگریستن به دیگران به خود بنگرد بجای گریه کردن به حال دیگران به حال خود بگرید. پیامبر اکرم فرمودند : همه ما از خاک هستیم و هیچ فرقی با یکدیگر نداریم لذا زمانی که فردی خود را از دیگری برتر دانست بداند در دام شیطان افتاده است. دچار این آفت نشویم.

خطبه دوم

رحلت حضرت امام(ره) را در پیش رو داریم بنیانگذار جمهوری اسلامی که همه ما مدیونش هستیم و واقعا باید خدارو شاکر باشیم که توفیق درک آن امام فرزانه را به ما داد این  روز  را محضر رهبر فرزانه و لقمان زمان تسلیت عرض می کنیم.

با موضوع انتخابات روبروی هستیم همانطور که اطلاع داریم دیروز رهبر عزیز در خصوص انتخابات با نمایندگان ملت در مجلس فرمایشاتی را داشتنند اگر مسئولین کشور همواره گوش به  منویات ایشان بدهند هیچگاه کشور دچار لغزش نمیشود لذا اگر کشور گاهی اوقات دچار مشکلاتی میشود بدلیل حرکات و تصمیمات خود سرانه برخی مسئولین می باشد.

اولا" باید گفت که آقایان نامزدها باید از تخریب پرهیز بکنند چه تخریب نامزد دیگرو چه تخریب دولتهای گذشته انتقاد و ایراد گرفتن خوب است اما باید بجا باشد بفکر معیشت مردم باشیم از شعارهای  امکان پذیر استفاده کنید و شعاری ندهید که انجامش غیر ممکن باشد.

کشور باید توسط سه قوا خوب عمل کند صرف عملکرد بد دولت نمی توان تمامی مشکلات را بر گردن آنها انداخت چه بسا باید قوه قضائیه و مجلس هم عملکرد خوب و مناسب داشته باشند که اگر داشتند پس این همه اختلاس و کلاهبرداری از کجا آمده مسلما" به دلیل عملکرد ضعیف و ناقص همه این سه قوا بوده است

در خصوص مذاکرات اخیر باید بگویم بابا رئیس جمهور ملعون آمریکا گفته که ما این توافق را قبول نداریم و باید در بر جام بندهایی اضافه بشود (موشکی. هسته ای . اقتصادی) آن وقت بازم ما با نماینده آنها در وین نشستیم و داریم مذاکره می کنیم وقتی رئیس جمهور آنها در راس امور است میگوید این توافق را قبول ندارم چرا ما دنبال اعتماد به اینها هستیم  بابا دست بردارید به ملت خود و سرمایه های داخلی خود توجه و تکیه کنیم.

 

 

 

روابط عمومی دفتر امام جمعه شهرستان چالوس 

@chalusmosala

e-max.it: your social media marketing partner

 

 

 

 

 

 

محبوب ترین اخبار

اوقات شرعی