28 دی 1399

عذرخواهی و توضیح امام جمعه مستعفی ایرانشهر درباره فیلم حاشیه ساز (+فیلم)

 

امام جمعه مستعفی ایرانشهر با اشاره به پخش فیلمی در فضای مجازی که در حالی که داخل خودرو نشسته بود و به کارگران پول می‌داد گفت: کار بنده اگر تکدر خاطری را برای عزیزان ایجاد کرده از صمیم قلب عذرخواهی می کنم.

به گزارش تسنیم ، حجت‌الاسلام سیدشجاع الدین ابطحی امام جمعه مستعفی ایرانشهر بعد از پخش فیلمی در فضای مجازی که در حالی که داخل خودرو نشسته بود و به کارگران پول می‌داد با واکنش‌هایی روبه رو شد و موجب ایجاد هجمه علیه ائمه جمعه و روحانیت شد پس از این واکنش‌ها، حجت‌الاسلام سیدشجاع الدین ابطحی در این رابطه اظهار داشت: این فیلم که در فضای مجازی پخش شده بدون اجازه، هماهنگی و رضایت بنده پخش شده است.

وی در ادامه افزود: به محض این که متوجه شدم این فیلم در فضای مجازی پخش شده است تقاضا کردم که حذف شود چون حرام و حق الناس است و بنده راضی نیستم.

 
 
 
کد ویدیو 

« برای ورود به صفحه ی اصلی خبر ، دانلود کردن و دیدن ویدئو روی ( کد ویدیو  ) کلیک کنید . »

ابطحی عنوان کرد: هدف بنده از این کار این بود که کارگرانی که تا آن وقت روز کاری پیدا نکردند وجه مقتصری به آنها تقدیم کنم تا در این موقعیت اقتصادی دست خالی به منزل خود نروند و این که از ماشین پیاده نشدم به این دلیل بود که افرادی که در اطراف بودند جلب توجه نشود و دور ماشین جمع نشوند.

امام جمعه مستعفی ایرانشهر بیان کرد: انتشار این فیلم کار خداپسندانه و عقل پسندانه نبود و با عزت و کرامت کارگران عزیز مناسبتی نداشت.

وی گفت: کار بنده اگر تکدر خاطری را برای عزیزان ایجاد کرده از صمیم قلب عذرخواهی می کنم.

 
e-max.it: your social media marketing partner

 

 

 

 

 

 

محبوب ترین اخبار

اوقات شرعی

آخرین مطالب