23 خرداد 1400

رئیس ستاد بازسازی عتبات عالیات چالوس: ما وظیفه داریم جهت بازسازی و مرمت اماکن مقدس از همه امکانات به نحو مطلوب و در شأن امامان معصوم (ع) استفاده کنیم.

 

 

رئیس ستاد بازسازی عتبات عالیات چالوس

رئیس ستاد بازسازی عتبات و عالیات چالوس با اشاره به اهمیت بازسازی عتبات عالیات گفت :ما وظیفه داریم جهت بازسازی و مرمت اماکن مقدس از همه امکانات به نحو مطلوب و در شأن امامان معصوم (ع) استفاده کنیم.

 

به گزارش روابط عمومی دفتر امام جمعه شهرستان چالوس، علیرضا جودی ضمن تبریک ایام الله دهه فجر اظهار کرد: دهه فجر عید پیروزی انقلاب اسلامی و یادآور رشادت‌ها برای همه مردم ایران است.

وی به ثواب در خصوص اجر و ثواب استفاده از مال در راه ائمه معصومین(ع) اشاره کرد و گفت: اگر کسی یک درهم مال خود را در راه امام معصوم(ع) هزینه کند خداوند تبارک و تعالی به اندازه کوه احد در بهشت به او عطا خواهد کرد.

رئیس ستاد بازسازی عتبات عالیات چالوس با بیان روشهای جمع آوری کمک های مردمی برای بازسازی عتبات عالیات، اظهار کرد: خیرین علاقمند هر روزه در ساعات اداری می توانند به دفتر ستاد عتبات و عالیات مستقر در دفتر امام جمعه چالوس (خیابان 17 شهریور-کوچه فلسطین) مراجعه کنند و یا با شماره همراه 09111941201 و تلفن 01152223736 تماس بگیرند.

جودی افزود: خادمین ستاد عتبات عالیات چالوس در همه مساجد شهرستان کمکهای خیرین را جمع آوری می کنند و یا وجوهات نقدی را به شماره حساب های 1479800061105 بانک سپه و 682111888888881 بانک مهر ایران واریز فرموده و فیش واریزی را به دفتر ستاد تحویل نمایند.

وی در خصوص دعوت از برادران و خواهرانی که مایل به همکاری با ستاد بازسازی عتبات عالیات هستند، خاطرنشان کرد: ستاد بازسازی عتبات عالیات شهرستان چالوس آمادگی کامل را جهت جذب نیرو و جمع آوری هدایا و نذورات برای بازسازی حرمین شریفین و ساخت صحن حضرت زهرا(س) در عتبات را دارد.

رئیس ستاد بازسازی عتبات و عالیات چالوس در پایان گفت: سهمیه چالوس جهت بازسازی گنبد امام حسین(ع) 20 قالب خشت طلا به  ازای هر قالب مبلغ 21  میلیون و 500 هزار ریال تعیین گردید و همچنین سهمیه ساخت صحن حضرت زهرا(س) برای این شهرستان 30 متر مربع به ازای هر متر 30 میلیون ریال تعیین گردید.

شایان ذکر است؛ عزیزانی که در این باقیات الصالحات شرکت نمایند سند افتخار و همچنین نامشان در کتابچه بازسازی عتبات به ثبت خواهد رسید.

 

 

e-max.it: your social media marketing partner

 

 

 

 

 

 

محبوب ترین اخبار

اوقات شرعی